Opolska Fundacja Filmowa OFFilm

Opolska Fundacja Filmowa OFFilm powstała w 2013 roku. Naszym głównym celem jest robienie filmów, ale widoczne w nazwie Fundacji słówko OFF to nie tylko szczęśliwy zbieg okoliczności - skrót, to także wskazówka, że chcemy wyjść poza sztampę, poza szablony, robić filmy, którym o wiele bliżej do Sunset Boulevard.
O powołaniu Fundacji myśleliśmy już od dawna. Powodów było wiele - ale najważniejszy był jeden - czy nasz region jest w ogóle obecny w filmie? Co o naszym regionie wiedzą inni? Czy Opolszczyzna jest aż tak nudna i bezbarwna, że nawet przysłowiowy pies z kulawą nogą się nią nie interesuje? Czy oprócz festiwalu jedyną okazją do pokazywania nas są afery, przestępstwa, przekręty czy wypadki na autostradzie? Oczywiście, że nie, więc odpowiedź na pytanie, czy taka fundacja była potrzebna jest oczywista!
Ale nie chcemy się zamykać w naszym regionie. Jesteśmy otwarci na różne pomysły i idee. Zresztą zapraszamy do zapoznania się ze statutem naszej Fundacji. Stawiamy sobie cele o wiele szersze, niż sama produkcja filmowa, niemniej jest ona naszym priorytetem. 


Naszym atutem są ludzie - z pasją, z zaangażowaniem i wielkim profesjonalizmem podchodzący do tego co robią. Ich pasją jest FILM. Ich powołanie
m jest FILM. Ich profesją jest FILM.

KONTAKT:

Wiesław DUDA (prezes)

+48 601 688 692

@: wduda1@op.pl

 

Strona Opolskiej Fundacji Filmowej OFFilm
© 2013-2019 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl